top of page

Ментальне здоров’я: допомогти не можна нашкодити

Життя під час війни – це випробування для людської психіки, особливо дитячої. Допомогти дитині вербально висловити свій досвід — заохочувати проговорити емоції, дати зрозуміти дитині, що бути недосконалим — це нормально, демонструвати дитині приклад корисної поведінки, турботи про себе, вчити зосереджуватися на позитивному. Такі рекомендації від практичного психолога Світлани Митрофанової лунали під час засідання кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA при Криворізькому ліцеї №127. Фільм «Щось прекрасне залишилося позаду» режисерки Катріне Філп якнайкраще піднімає актуальну тему збереження ментального здоров’я дітей, які втратили близьких і звичне середовище, а зараз мають пристосовуватися до нових умов навчання. Педагоги освітніх закладів КДЗО №28, КДЗО №161, які стали учасниками заходу, вчилися взаємодіяти, спілкуватися, знаходити порозуміння з дітьми, які постраждали від військових дій в Україні. Така взаємодія – це тільки початок, тому що війна триває і треба вміти вирішувати такі проблеми.

Мережа DOCU/CLUB фінансується Посольством Швеції в Україні, Національним фондом на підтримку демократії (NED) та Fondation de France.

Думки, висновки чи рекомендації належать автор(к)ам та упорядникам/-цям цієї публікації та не обов'язково відбивають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автор(к)и та упорядники/-ці.



Club "New generation"
Криворізький ліцей №127
Архів
Пошук по сайту
Останні новини
Ми в Інтернеті
bottom of page